سلام سلام سلام....
با کلی تاخير سال نو مبارک ۱۰۰ سال به اين سالا ايشالا هر جا هستين خوب و خوش و سلامت باشين....

به همين راحتی ۳ سال گذشت ۳ تا بهار ۳تا نوروز اينم سومين بهاري که با اين صفحه در خدمت بودم ايشالا که آخريشم نباشه و اما...
 طبق روال سالای گذشته انجمن جواد دوستان جوادترينهای سال ۸۳ رو انتخاب کرده ...

جوادترين‌های ۸۳

۱-جوادترين اسم:در اين زمينه هيات داوران به علت انبوه اسامي کار دشواري را پيش رو داشت اما پس از رايزني هاي فراوان از ميان شير علي،قلي ،انريکو و ثابت جايزه به اسم قباد اهدا شد.

۲-جوادترين سرگرمي:داوران در اين بخش از ميان دوردرجا،چت،تک چرخ،قليون و منچ جايزه را برای بار سوم مشترکا به چت و قليون اهدا کرد.

۳-جوادترين ساز:نامزد هاي اين بخش گيتار،بوق بيابوني،کمونچه ،گيتاربيس و سه تار بود که داوران محترم جايزه را لايق گيتار دانست.

۴-جوادترين خواننده غير مجاز سال: در اين قسمت هيات داوران با تقديم ديپلم افتخار به حسن شماعي زاده،جايزه جو اد بلورين را با اکثريت ارا به داوود بهبودي تقديم کرد.

۵-جوادترين البوم سال: تنها قسمتي که داوران بدون هيچگونه اختلاف نظر به نتيجه رسيدند....البوم مريم ديج بود

۶-جوادترين اهنگ سال: در حالي که همه نفس ها در سينه حبس شده بود تيم داوري با تقديم ديپلم افتخار به اهنگ خاطره جايزه اصلي را به علي رضا عصار و اهنگ خيال نکن نباشي بدون تو.....

۷-جايزه ويژه:در اين قسمت به خاطر يک عمر فعاليت جوادي و گسترش مسلک جواد جايزه ويژه به عباس قادري اهدا شد.قادري در حالي که اشک در چشمانش حلقه زده بود به روي صحنه امد و در ميان شور و حال عرفاني مردم باری سومين بار جايزه را دريافت کرد.

۸-جواد هاي مطبوعات: جوايز با دقت تمام اهدا گرديد...روزنامه خبر ورزشي،ستون پنجره نقره اي و امير مهدي ژوله در بخش هاي جواد ترين نشريه و ستون و نويسنده به حق خود رسيدند.

۹-جواد ترين گزارشگر سيما: در حالي که به علت شايسته بودن همه ميرفت که کار به دعوا بکشد جايزه به جواد خياباني اهدا گرديد.جواد پس از دريافت جايزه گفت: اين جايزه را که حاصل يک عمر تلاش ميدانم به استادم اسکندر کوتي تق ديم مينمايم.در ضمن من شريک تجاري مهندس نيستم.

۱۰- جوادترين سايت سال: هيات داوران ضمن سپاس از سايت پندار، به علت گرافيک واستانداردهاي کامل جوادي جايزه را به سايت ايليا پيشکش کرد.

۱۱-جوادترين کتاب سال: داوران در اقدامي عجيب جايزه را مانند سالهای گذشته به اقاي مهندس براي کتاب اهنگ براي موبايل تقديم نمود.کتابي کامل که در ان انواع اهنگ ها از موتزارت و باخ گرفته تا ويرون بشي اي دل و بدنام وپلنگه موجود است تا روي گوشيتان(۳۳۱۰) نصب و از نواي رويايي ان لذت بريد.

۱۲- جوادترين صحنه سال: صحنه اي که شهرام خان ناظري با ان سيبيل خاص!! و عينک قرمز در تلويزيون ظاهر شد و شعر فردوسي را در ميان بهت همه ما اشتباه خواند(پي افکندم از نظم کاخي بلند..کز اب و اتش!!!!!!! نيابد گزند)

۱۳-جوايز بخش هاي جانبي: داوران جواد بلورين را به عمو رحيم به عنوان شيريني فروشي ،حسن روباه به عنوان جواد قهرمان،تکيه کلام(جونه تو سالاره)،مانتو خفاشي در بخش پوشاک، ادکلن بيک،لاستيک وکفش سفيد،يخ در بهشت وخاکشير(مشترکا) براي نوشيدني گوارا اهدا شد.

۱۴-جوادترين فوتباليست سال: مهمترين جايزه..خيلي ها دوست داشتند جاي اين برنده رويايي بودند.به همين دليل داوران نفر برگزيده اين بخش را براي افزايش هيجان در انتها اعلام نمودند.نيکبخت واحدي در حالي که تل قشنگش را با ان چسب دماغش ست کرده بود جايزه را دريافت کرد.در حالي که اکثريت يوزپلنگ هاي سالن را بغض و گر فرا گرفته بود.

بيانيه هيات داوران با صداي بهرام شفيع قرائت شد و در ان ارزو کردند که سالي مملو از جواد و بدور از هرگونه تيتيش باشيم.شفيع نيز به علت برگزاري موفق مراسم به شدت از سوي حضار تشويق شد.

و سرانجام رييس دائمي هيات داوران در ميان فرياد هاي مردم براي نصيحت پشت ميکروفون تشريف فرما شدند. مسعود خان کيميايي حرف هاي مهمي ايراد کردند که به علت تکراري بودن بي خيال....

/ 0 نظر / 24 بازدید